72'
club logo club logo
45'
90'

W 22. minucie Alexandros Katranis zdecydował się na indywidualną akcję i po minięciu dwóch rywali uderzył nie do obrony. W 27. minucie Giorgos Manousos został podcięty w polu karnym przez Mateja Oravca i gospodarze dostali szansę na podwyższenie. Poszkodowany w tej akcji skonsultował się z kapitanem Javierem Umbidesem i sam podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze i skutecznie wykorzystał sytuację.

W 54. minucie wicemistrz Słowacji strzelił gola kontaktowego, a zdobył go po błędzie defensywy Eric Ramirez. W 71. minucie Atromitos poczuł niepotrzebny dreszcz emocji, bowiem Tal Kahila sprokurował rzut karny, a skutecznie egzekwował go Zsolt Kalmár. W 77. minucie kibice i wszyscy sympatycy Atromitosu mogli odetchnąć. Javier Umbides wstrzelił futbolówkę z rzutu wolnego, a Spyros Risvanis głową trafił do siatki.

28'
53'
72'
77'
44'
59'
71'
76'
84'
9
60'
70'
86'
46'
79'

Bramka 1:0 22'
Bramka (rzut karny) 2:0 28'
Żółta kartka 44'
Wchodzi:Krisztopher Vida
Schodzi:Lukáš Čmelík
53' 2:1 Bramka
59' Żółta kartka
Tal Kahila
Zmiany 60'
Wchodzi:Tal Kahila
Schodzi:Apostolos Vellios
62' Zmiany
Żółta kartka 71'
72' 2:2 Bramka (rzut karny)