88'
88'
90' +3
90' +3

W 50. minucie Efthimis Koulouris zagrał piłkę z prawego skrzydła, a ta po odbiciu od interweniującego defensora trafiła do Clarck N'Sikulu, który strzałem z jedenastu metrów trafił w dolny róg bramki. W 69. minucie Nikos Marinakis wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie obrońców ubiegł Nicolás Maná i w sytuacji sam an sam pokonał bramkarza gospodarzy. W 77. minucie ten sam zawodnik doszedł do piłki w polu karnym i uderzeniem nie do obrony dał Panaitolikosowi prowadzenie. W 83. minucie Atromitos doprowadził do wyrównania. W pole karne wpadł Koulouris, ale w sytuacji sam na sam jego strzał wybronił Dimitris Kyriakidis. Jednak odbita piłka znów była do wzięcia, a najsprawniej wykorzystał szanse Armin Mujakic, który praktycznie wturlał ją do bramki.