Apostolos Vellios
Wykluczeni z meczu
- Zawieszony
9'
Po ładnym prostopadłym podaniu w sytuacji sam na sam znalazł się Dorin Rotariu, ale piłka po jego strzale otarła się o poprzeczkę.
26' 0:1 Bramka
Piłkę wstrzeloną z rzutu wolnego głową uderzył Kyriakos Mazoulouxis. Wygięty jak struna Andreas Gianniotis zablokował ten strzał, a piłka trafiła do Christosa Eleftheriadisa, który z ostrego kąta strzelił na bramkę. Z linii wybił ją Theofanis Mavrommatis, ale jak pokazały powtórki piłka była już za tą linią, co VAR potwierdził.
35' Żółta kartka
Żółta kartka 39'
Wchodzi:Lass Bangoura
Schodzi:Savvas Gentsoglou
Wchodzi:Srđan Spiridonović
Schodzi:Thomás Bedinelli
56' Żółta kartka
Bramka (rzut karny) 1:1 57'
Adama Tzanetopoulos pchnął w polu karnym Dorina Rotariu, za co sędzi podyktował rzut karny. Z jedenastu metrów do bramki trafił Efthimis Koulouris.
64' Zmiany
Asystent: Srđan Spiridonović
Efthimis Koulouris rozegrał piłkę z Srđanem Spiridonoviciem i choć w polu karnym stał tyłem do bramki, zdołał odwrócić się i ładnym uderzeniem trafił w górny róg bramki.
73' Zmiany
Schodzi:Dorin Rotariu
79' Zmiany
Wchodzi:Tyronne
Schodzi:Christos Eleftheriadis
Bramka 3:1 88'
Andreas Gianniotis wybił piłkę z własnego pola karnego, a zawahanie dwóch obrońców gości wykorzystał Denis Alibec, który przejął piłkę i ruszył na bramkę, po czym uderzył obok golkipera.