90'
90'
90' +3
90' +3

Gospodarze rozkręcali się powoli, ale w końcu złapali odpowiedni rytm i zdominowali Greków. W 10. minucie po kornerze piłka trafiła do Edina Višća, ale jego pierwszy strzał zablokował przed bramką Zeca, jednak dobitka była już skuteczna. W 15. minucie było już 2:0, a bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Miralem Pjanić.

W drugiej odsłonie mecz wyglądał nieco inaczej. W 63. minucie wbiegający w pole karne Fortounis został zahaczony przez Toniego Šunjicia. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał sam Forotunis. W 65. minucie Zeca został brutalnie sfaulowany przez Pjanicia, za co Bośniak ujrzał czerwoną kartkę. W 77. minucie doskonałą sytuację na wyrównanie miał Dimitris Kolovos, ale jego strzał z bliskiej odległości zablokował nogą Ibrahim Šehić. W 85. minucie Grecy doprowadzili do wyrównania. Z prawego skrzydła długą piłkę zagrał Zeca, a głową z pomocą poprzeczki do siatki trafił Kolovos.

Bramka 1:0 10'
Višća
14' Żółta kartka
Kourbelis
Dimitris Kourbelis
Bramka 2:0 15'
Pjanić
17' Żółta kartka
Donis
Wchodzi:Masouras
Schodzi:Bouchalakis
64' 2:1 Bramka (rzut karny)