85'
club logo club logo
45'
90'

Pierwsze fragmenty spotkania AEK zmuszony był bronić dostępu do własnej bramki. Z czasem gospodarze uspokoili swoją ofensywę i mecz się wyrównał. Na bramkę otwierającą wynik spotkania trzeba było poczekać do 60. minuty, w której to AEK przełamał swoją niemoc. Długą krosową piłkę w pole karne zagrał Chico Geraldes, a głową golkipera gospodarzy przelobował kapitan ateńczyków Petros Mantalos. W 85. minucie AEK wykorzystał błąd rywala w wyprowadzaniu piłki, którą przejął Geraldes i zagrał w tempo do Marko Livaji, a ten trafił w dalszy róg bramki.

60'
85'
81'
90'

AEK Ateny
39' Zmiany
Wchodzi:Marko Livaja
Schodzi:Viktor Klonaridis
60' 0:1 Bramka
Asystent: Chico Geraldes
65' Zmiany
Żółta kartka 81'
82' Zmiany
Wchodzi:Nenad Krstičić
Schodzi:David Simão
Nenad Krstičić
85' 0:2 Bramka
90' +3' Żółta kartka