73'
73'
74'
74'

W 20. minucie Atromitos wyszedł na prowadzenie. Piłkę przed polem karnym przyjął Javier Umbides i z ostrego kąta uderzył na bramkę. Futbolówka została zablokowana, ale trafiła ponownie do Argentyńczyka, który świetnym uderzeniem trafił w długi róg bramki. W 35. minucie gospodarze wyrównali. Zsolt Kalmár wycofał piłę z lewego skrzydła do Máté Vidy, który efektownym mocnym technicznym strzałem trafił w górny róg bramki strzeżonej przez Balázs Megyeri. Do szatni w lepszych nastrojach schodzili podopieczni Giannisa Anastasiou, którzy w 43. minucie strzelili gola na 2:1. Z prawego skrzydła piłkę wstrzelił Umbides, a w polu karnym wyszedł do niej Apostolos Vellios, ale ta ostatecznie trafiła do Giorgosa Manousosa, który głową pokonał bramkarza.

20' 0:1 Bramka