97
Lazar Ranđelović
9
Miguel Ángel Guerrero

W 5. minucie bardzo groźny strzał z dystansu oddał Leon Goretzka, ale José Sá na raty poradził sobie z tym uderzeniem. W 25. minucie Robert Lewandowski wyszedł do centry z prawego skrzydła i głową starał się pokonać bramkarza Olympiakosu, ale trafił jedynie w dłonie Sa. W 34. minucie Kingsley Coman wpadł prawą stroną w pole karne i po minięciu kilku rywali uderzył z ostrego kata, ale Sa intuicyjnie sparował piłkę poza boisko. Chwilę później piłka trafiła w "szesnastce" do Thomasa Müllera, ale jego uderzenie po ziemi zablokował bramkarz Olympiakosu. W 45. minucie Joshua Kimmich wstrzelił piłkę z kornera, a akcję wykończył strzałem głową Benjamin Pavard, lecz trafił tylko w słupek.

W 50. minucie Kimmich dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a ta ostatecznie trafiła na dalszy słupek do Goretzki, którego uderzenie głową znów nieco intuicyjnie wybronił Sa. W 60. minucie Serge Gnabry z dystansu strzelił na bramkę, ale Sa nie miał problemu z obroną. Chwilę później umiejętności bramkarza wicemistrza Grecji sprawdził strzałem z ostrego kąta Coman, ale i w tym przypadku Sa był górą. W 69. minucie Bayern w końcu dopiął swego i otworzył wynik. Coman z lewego skrzydła zagrał piłkę na bliższy słupek, gdzie trafiła ona na nogę Lewandowskiego i wpadła w krótki róg bramki. W 88. minucie na murawie pojawił się Ivan Perišić, a kilkadziesiąt sekund później strzałem z bliska ustalił wynik meczu.