87'
87'
90' +3
90' +3

Na pierwszy strzał kibice czekali do W 17. minuty, kiedy to Tim Sparv z 25 metrów uderzył w stronę Vasilisa Barkasa, ale ten pewnie chwycił futbolówkę. Ta próba niejako zachęciła gospodarzy do aktywniejszej gry w ofensywie, ale była to mało owocna gra. Grecy zaś mieli problem z przedostaniem się w pole karne gospodarzy. Pierwszy strzał oddali w 31. minucie i było to niecelne uderzenie z woleja Efthimisa Koulourisa. W 35. minucie Kostas Stafylidis zdecydował się na strzał z dystansu i sprawił nim dużo problemów Lukasowi Hradecky'emu, który potrzebował chwili na opanowanie piłki.

W 50. minucie Dimitris Kourbelis podciął w narożniku pola karnego Glena Kamarę, a sędzia wskazał na jedenasty metr. Okazji na prowadzenie nie zmarnował Teemu Pukki. Grecy dopiero w 77. minucie mieli okazję zmienić wynik, ale strzał zza pola karnego młodego Vangelisa Pavlidisa w dolny róg bramki wybronił golkiper gospodarzy.

39' Żółta kartka
Torosidis
Vasilis Torosidis
45' +1' Żółta kartka
Kourbelis
Dimitris Kourbelis
Bramka (rzut karny) 1:0 52'
Pukki
Żółta kartka 57'
Sparv
60' Zmiany
Wchodzi:Pelkas
Schodzi:Kolovos
Dimitris Pelkas
66' Żółta kartka
Pelkas
70' Zmiany
Wchodzi:Bakakis
Schodzi:Torosidis
Michalis Bakakis
Żółta kartka 73'
Kamara
76' Zmiany
Schodzi:Tuominen
90' +2' Żółta kartka