81'
86'
Żółta kartka 6'
Kaio
7' Niewykorzystany rzut karny
W 5. minucie Kaio zablokował piłkę ręką po strzale Stefana Schwaba. Sędzia dopiero po chwili dostał informację z wozu VAR, że to zagranie było w obrębie pola karnego i ostatecznie przyznał PAOK-owi rzut karny. Niestety dla gości Dimitris Pelkas nie wykorzystał szansy, bo z jedenastu metrów trafił w Matwija Safonowa.
8' Żółta kartka
20'
Trener PAOK-u Abel Ferreira za dyskusje z sędzią ukarany został żółtą kartką.
29'
Remy Cabella strzelił z dystansu w dolny róg bramki, ale Živko Živković wyczuł to uderzenie i z dużym wysiłkiem sparował piłkę na róg.
32' 0:1 Bramka
Asystent: Živko Živković
Lewym skrzydłem przedarł się Andrija Živković i tuż przed linią końcową boiska zagrał piłkę do Dimitrisa Pelkasa, który sprytnie trącił futbolówkę i ta wpadła w dalszy róg bramki. Tym trafieniem kapitan PAOK-u zrehabilitował się za ten fatalny rzut karny.
Bramka (rzut karny) 1:1 39'
W 38. minucie w polu karnym Dimitris Giannoulis nadepnął na stopę i przewrócił Remy'ego Cabellę, za co odgwizdany został rzut karny. "Jedenastkę" bardzo pewnie wykorzystał Viktor Claesson.
Żółta kartka 55'
Bramka 2:1 70'
Asystent: Marcus Berg
Siergiej Pietrow zagrał piłkę za plecy obrony PAOK-u, a w polu karnym nieporozumienie José Crespo i Živko Živković wykorzystał Marcus Berg, który zagrał wysoką piłkę, a do siatki z najbliższej odległości trafił Rémy Cabella.
76' Żółta kartka
José Crespo
José Crespo
79' Zmiany
Wchodzi:Diego Biseswar
Schodzi:Dimitris Pelkas
Diego Biseswar
Zmiany 81'
Wchodzi:Daniił Utkin
Schodzi:Rémy Cabella
84' Zmiany
Żółta kartka 90' +1'
90' +1' Żółta kartka