85'
7' 0:1 Bramka
Tanković
Asysta: Livaja
Marko Livaja doskonale utrzymał się przy piłce w polu karnym, po czym odegrał futbolówkę na ósmy metr do Muamera Tankovicia, który od razu skierował piłkę do bramki.
Muamer Tanković
15'
Tanković
Marko Livaja zagrał długą piłkę na lewą stronę boiska do Muamera Tankovicia, który wpadł w pole karne, minął rywala i z ostrego kata uderzył na bramkę. Jednak Mykyta Szewczenko skutecznie skrócił pole i zablokował ten strzał.
30' Żółta kartka
Mantalos
Petros Mantalos
34' 0:2 Bramka
Mantalos
Asysta: Tanković
Marko Livaja zagrał piłkę do Muamara Tankovicia, a ten szybko odegrał ją do wychodzącego zza jego pleców Petrosa Mantalosa, który wpadł w pole karne i z kilku metrów uderzył nie do obrony.
Wchodzi:Nazaryna
Schodzi:Łuniow
Wchodzi:Sayyadmanesh
Schodzi:Hromow
54' 0:3 Bramka
Livaja
Asysta: Mantalos
Petros Mantalos zagrał z połowy AEK-u długie krosowe podanie do Marko Livaji, a ten wpadł prawą stroną w pole karne i strzałem w krótki róg bramki podwyższył prowadzenie.
Wernydub
69' Zmiany
Wchodzi:Šabanadžović
Schodzi:Szachow
Anel Šabanadžović
75' Zmiany
Wchodzi:Ansarifard
Schodzi:Tanković
Karim Ansarifard
77' Żółta kartka
Ansarifard
Bramka 1:3 81'
Koczerhin
Asysta: Nazaryna
Po kornerze i małym chaosie w polu karnym piłka trafiła na osiemnasty metr do Władysława Koczerhina, który bardzo mocnym strzałem nie dał Panagiotisowi Tsintotasowi żadnych szans na skuteczną interwencję
81' 1:4 Bramka
Livaja
Chwilę po bramce na 1:3 Stavros Vasilantonopoulos wpadł w pole karne i z ostrego kąta uderzył na bramkę. Piłkę trącił nogą Mykyta Szewczenko, a nadbiegający Marko Livaja wepchnął ją do siatki.
85' Zmiany
Wchodzi:Galanopoulos
Schodzi:Krstičić
Kostas Galanopoulos
85' Zmiany
Wchodzi:Botos
Schodzi:Mantalos
Giannis-Fivos Botos
87' Żółta kartka
Insúa
Emanuel Insúa
87'
Wernydub
Witalij Wernydub głową wykończył podanie z rzutu wolnego Władłena Jurczenki, ale piłka uderzyła w poprzeczkę.