71'
71'
84'
84'

W pierwszych fragmentach meczu obie strony były mało skoncentrowane w ofensywie, ale w 30. minucie gospodarzom udało się wyjść na prowadzenie. Dimitris Limnios ruszył prawą stroną i odegrał piłkę przed pole karne w stronę Petrosa Mantalosa, który błyskawiczne zagrał futbolówkę w "szesnastkę" do Vangelisa Pavlidisa, a ten z dużym spokojem wymanewrował obrońcę i uderzył nie do obrony. W 33. minucie Grecy wyszli z kontrą, ale kończący ją strzałem Michalis Bakakis trafił w interweniującego bramkarza. W 35. minucie Sead Kolašinac wstrzelił piłkę z lewej strony pola karnego, a greckich obrońców ubiegł Amer Gojak i uderzeniem z bliska doprowadził do wyrównania. W 41. minucie Mantalos znalazł się w doskonałej sytuacji, ale jego techniczne uderzenie w kierunku okienka bramki, w ostatnim momencie wybił głową jeden z rywali.

W 48. minucie zza pola karnego uderzył po ziemi Tasos Bakasetas, ale Ibrahim Šehić zdołał zatrzymać piłkę. W 60. minucie Giorgos Masouras wyszedł do krosowego podania i uderzył z ostrego kata, ale trafił w słupek. W 66. minucie Masouras wyszedł do długiego podania i wpadł w pole karne, ale jego próbę strzału wybronił bośniacki bramkarz. W 73. minucie ładnie przymierzył z dystansu Kostas Stafylidis, ale trafił w słupek. W 75. minucie po błędzie obrony kolejną okazję miał Masouras, ale jego strzał po ziemi z trudem wybronił Šehić. W 81. minucie Giannis Fetfatzidis wpadł prawą stroną w pole karne i po urwaniu się od obrońcy zagrał piłkę przed bramkę, gdzie niefortunna interwencja Adnana Kovačevicia dała Grekom zwycięskiego gola.

Bramka 1:0 30'