Sędzia: Harm Osmers
Christos Tzolis
Bramka 1:0 8'
Tzolis
Kostas Fortounis wpadł w pole karne i wyłożył piłkę do Giorgosa Giakoumakisa, którego dobry strzał wybronił Dimitris Dimitriou. Jednak to było tylko odbicie piłki, a to wykorzystał Christos Tzolis, który dopadł do futbolówki i z bliska otworzył wynik meczu.
Giorgos Giakoumakis
Bramka 2:0 17'
Giakoumakis
Asysta: Kourbelis
Doskonałą piłkę z głębi pola zagrał Dimitris Kourbelis, a w polu karnym futbolówkę przyjął na klatkę piersiową Giorgos Giakoumakis i mimo trzyosobowej obstawy zdołał strzelić obok interweniującego Dimitrisa Dimitriou.
24' Żółta kartka
Ioannou
Kostas Tsimikas
32'
Tsimikas
Kostas Tsimikas przedarł się pod pole karne i uderzył z efektowną rotacją, a piłka przeszła tuż nad spojeniem słupka i poprzeczki.
Schodzi:Katelaris
57' 2:1 Bramka
Ilia
Asysta: Antoniou
Minas Antniou zagrał precyzyjną piłkę do wchodzącego w pole karne Mariosa Ilia, który z małymi problemami, ale zdołał pokonać wychodzącego z bramki Vasilisa Barkasa.
62' Zmiany
Wchodzi:Ioannou
Schodzi:Ioannou
62' Zmiany
Wchodzi:Kousoulos
Schodzi:Kyriakou
Dimitris Kourbelis
67'
Kourbelis
Dimitris Pelkas wstrzelił piłkę z rzutu rożnego, a w polu karnym najlepiej odnalazł się Dimitris Kourbelis i głową wykończył akcję, ale piłka ostatecznie trafiła tylko w poprzeczkę.
Zmiany 68'
Wchodzi:Rota
Schodzi:Mavrias
69'
Giakoumakis
Dimitris Limnios efektownie przedarł się w "szesnastkę" i odegrał futbolówkę do Giorgosa Giakoumakisa, który strzelił na bramkę z pierwszej piłki, ale na miejscu był Dimitris Dimitrou.
Żółta kartka 72'
Bouchalakis
73' Żółta kartka
Pittas
74'
Lykogiannis
Charalabos Lykogiannis oddał fantastyczny strzał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale efektownie wybronił próbę greckiego defensora Dimitris Dimitriou.