83'
Bramka 1:0 14'
Pavlidis
Asystent: Fortounis
Kostas Fortounis doszedł do piłki na prawym skrzydle wszedł w pole karne i wyłożył futbolówkę do lepiej ustawionego Vangelisa Pavlidisa, któy trafił w dolny róg bramki.
Christos Tzolis
21'
Tzolis
Giorgos Giakoumakis z pierwszej piłki zagrał do Christosa Tzolisa, który miał przed sobą tylko bramkarza, ale strzelił tuż obok słupka.
Petros Mantalos
31'
Mantalos
Petros Mantalos strzelił zza pola karnego w stronę dalszego rugu bramki, ale futbolówka ostatecznie odbiła się od słupka.
34'
Tzolis
Po kiksie Giorgosa Giakoumakisa piłka trafiła do Christosa Tzolisa, który znów miał przed sobą tylko Edricka Menjívara, ale z piątego metra strzelił nad bramką.
37'
Bengtson
Po błędzie Kostasa Mavropanosa piłkę przejął Alberth Elis i poszedł w stronę pola karnego, po czym zagrał do Jerry'ego Bengtsona, który jednak w doskonałej sytuacji praktycznie podał piłkę Sokratisowi Dioudisowi.
Stratos Svarnas
Żółta kartka 39'
Svarnas
40' 1:1 Bramka
Rodríguez
Z rzutu wolnego uderzył Maynor Figueroa, a płka odbiła się od muru i trafiła do Diego Rodrigueza, który z dystansu strzelił po ziemi, a futbolówka po rykoszecie wpadła do bramki.
Schodzi:Fortounis
53' Żółta kartka
Mejía
Bramka 2:1 59'
Pavlidis
Asystent: Masouras
Giorgos Masouras zagrał piłkę z lewej strony pola karnego, a głową w długi róg uderzył Vanglis Pavlidis.
60'
Tasos Douvikas wpadł zdecydowanie w pole karne, ale w sytuacji sam na sam jego strzał szczęśliwie sparował na róg bramkarz.
Dimitris Giannoulis
Zmiany 62'
Wchodzi:Giannoulis
Schodzi:Pavlidis
65' Zmiany
Wchodzi:Toro
Schodzi:Mejía
65' Zmiany
Wchodzi:Moya
Schodzi:Bengtson
66' Zmiany
Schodzi:Mantalos
90' +1' Żółta kartka