83'
83'
12'
Bakasetas
Tasos Bakasetas z siedemnastego metra uderzył z pierwszej piłki i zmusił tym strzałem do niepewnej interwencji Stanislava Namașco.
17' Żółta kartka
Caimacov
35'
Pavlidis
Petros Mantalos zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Vangelisa Pavlidisa, który miał przed sobą już tylko bramkarza, ale ten wyszedł z bramki, skrócił dystans i zablokował strzał Greka.
45' +2' Czerwona kartka
Posmac
Dimitris Kourbelis przerzucił piłkę za plecy obrony do wychodzącego na czystą pozycję Vangelisa Pavlidisa, którego jednak za rękę pociągnął Veaceslav Posmac i sędzia za to przewinienie wyrzucił obrońcę gości z boiska, a Grekom przyznał rzut karny,
Bramka (rzut karny) 1:0 45' +3'
Bakasetas
Do podyktowanej jedenastki podszedł Tasos Bakasetas i mocnym strzałem nie dał Stanislavowi Namașco żadnych szans.
Wchodzi:Epureanu
Schodzi:Caimacov
Petros Mantalos
Bramka 2:0 50'
Mantalos
Asystent: Bakasetas
Tasos Bakasetas zagrał krosowe podanie w pole karne do Petrosa Mantalosa, który opanował piłkę i strzałem z ostrego kąta podwyższył prowadzenie.
54'
Bakasetas
Tasos Bakasetas uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale jego potężny strzał wybronił z małymi problemami Stanislav Namașco.
57' Żółta kartka
Nicolaescu
58' Zmiany
Wchodzi:Milinceanu
Schodzi:Nicolaescu
60'
Pavlidis
Ładny strzał po ziemi oddał Vangelis Pavlidis, ale Stanislav Namașco wyczuł intencje greckiego napastnika i zablokował piłkę. w kluczowym momencie.
64' Żółta kartka
Armaș
66' Zmiany
Schodzi:Limnios
76' Zmiany
Wchodzi:Racu
Schodzi:Ioniță
77'
Bakasetas
Po ładnej akcji gospodarzy Tasos Bakasetas uderzył z jedenastu metrów, ale Stanislav Namașco wyszedł z bramki, co uratowało Mołdawię przed stratą trzeciej bramki.
Rota
88' Niewykorzystany rzut karny
Milinceanu
Lazaros Rota sfaulował w polu karnym Olega Reabciuka, za co sędzia podyktował rzut karny. Okazji na gola kontaktowego nie wykorzystał Nicolae Milinceanu, którego strzał z jedenastu metrów obronił Odysseas Vlachodimos.
90' +1'
Fortounis
Kostas Fortounis ładnie przymierzył zza pola karnego, ale futbolówka trafiła w prawy słupek bramki.
90' +3'
Fortounis
Piłka po ładnym strzale z jedenastego metra Kostasa Fortounisa pechowo trafiła w poprzeczkę.
90' +4' Żółta kartka