83'
83'
2' 0:1 Bramka
Limnios
Po ładnej akcji Efthimis Koulouris zagrał piłkę do Dimitrisa Limniosa, którego pierwszy strzał Samir Ujkani wybronił, ale potężna dobitka greckiego skrzydłowego był już nie do obrony.
Dimitris Limnios
11'
Barkas
Vasilis Barkas dwukrotnie uchronił swoją drużynę przed stratą bramki. Najpierw zablokował w sytuacji sam na sam strzał Arbera Zeneli, a sekundy później wybronił strzał głową Atdhe Nuhiu.
16'
Bakasetas
Tasos Bakasetas uderzył mocno po ziemi, ale piłkę zdołał zatrzymać Ujkani.
40' Zmiany
Wchodzi:Siovas
Schodzi:Stafylidis
45' Żółta kartka
Koulouris
Żółta kartka 45' +3'
Berisha
47'
Bakasetas
Tasos Bakasetas przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzył z na bramkę, ale futbolówka przeszłą tuż nad poprzeczką.
51' 0:2 Bramka
Siovas
Asysta: Giannoulis
Wysoką piłka w pole karne zagrał Dimitris Giannoulis, a Dimitris Siovas opanował ją w polu karnym, obrócił się i uderzył po ziemi wprost do bramki.
Schodzi:Vojvoda
60' Zmiany
Wchodzi:Masouras
Schodzi:Fortounis
Bramka 1:2 82'
Berisha
Błąd popełnił Vasilis Barkas, który niepewnie wyszedł do piłki i praktycznie podał ją do Besarta Berisha, a ten efektownym strzałem nożycami trafił do siatki.
83' Zmiany
Wchodzi:Mantalos
Schodzi:Koulouris
Petros Mantalos
Żółta kartka 84'
Nuhiu
87'
Hasani
Zza pola karnego strzelił po ziemi Florent Hasani, ale grecki golkiper pewnie chwycił piłkę.