57'
club logo club logo
45'
90'

W 9. minucie Marko Stanojević wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, a Marko Markovski przedłużył ją głową w róg bramki. W 28. minucie goście wyrównali. Z piłką wyszedł Olivier Boumal i zagrał ją w stronę Panagiotisa Korbosa, ale kapitan Panioniosu przepuścił ją między nogami i futbolówka trafiła do Sotiris Tsiloulis, którego strzału nie miał szans wybronić Vladimir Bajić. Wynik ustalił w 57. minucie Korbos, który wykorzystał zamieszanie pod bramką gospodarzy. Ten gol oznaczał też, że Levadiakos żegna się z Super League.

Niewykorzystane karne
45'
Niewykorzystany rzut karny
40'
79'
88'
90'
+1

Bramka 1:0 9'
Asystent: Marko Stanojević
28' 1:1 Bramka
Asystent: Olivier Boumal
Żółta kartka 40'
Benjamin Angoua
45' Niewykorzystany rzut karny