85'
Bramka 1:0 12'
Torres
Asysta: De Bruyne
Ferran Torres na granicy pola karnego rozegrał piłkę z Kevinem De Bruyne, po czym wpadł w pole karne i z bliska pokonał Jose Sa.
Bramka nieuznana 32'
Sterling
Raheem Sterling z bliskiej odległości na raty zdołał pokonać Jose Sa. Jednak bramka ta nie została uznana, bo skrzydłowy gospodarzy był na minimalnym spalonym.
Wchodzi:Bruma
Schodzi:Ranđelović
Wchodzi:Pêpê
Schodzi:Bouchalakis
55' Żółta kartka
Camara
Mady Camara
61'
El Arabi
Youssef El Arabi wyszedł do piłki zgranej z głębi pola i w "szesnastce" ładnie się przy niej utrzymał, ale jego strzał na raty wybronił Ederson.
Schodzi:Foden
73' Zmiany
Wchodzi:Masouras
Schodzi:Camara
74'
De Bruyne
Gospodarze wyszli z kontrą, po której w doskonałej sytuacji znalazł się Kevin De Bruyne, ale jego strzał z ostrego kąta nie zrobił wrażenia na Jose Sa, który pewnie zablokował piłkę.
76' Zmiany
Wchodzi:Hassan
Schodzi:El Arabi
Ahmed Hassan
Bramka 2:0 81'
Jesus
Gabriel Jesus przyjął piłkę zagraną przez Kevina De Bruyne i w padł z nią w pole karne, gdzie skutecznie zwiódł Pape Abou Cissé i z ostrego kąta uderzył nie do obrony.
Zmiany 82'
Wchodzi:Silva
Schodzi:Sterling
Zmiany 82'
Wchodzi:Cancelo
Schodzi:Walker
85' Zmiany
Asysta: Nmecha
Felix Nmecha podał piłkę do João Cancelo, który zza pola karnego precyzyjnym strzałem zmieścił piłkę w dolnym rogu bramki Olympiakosu.