83'
Sędzia: Fran Jović
11'
Fortounis
Kostas Fortounis znalazł się w sytuacji sam na sam, ale jego strzał bardzo szczęśliwie wybronił Stanislav Namașco.
Kostas Fortounis
32' 0:1 Bramka
Fortounis
Asysta: Bakasetas
Z lewej strony boiska Tasos Bakasetas odegrał piłkę na czterdziesty metr do Kostasa Fortounisa, który zbliżył się nieco do pola karnego gospodarzy i pięknym uderzeniem trafił w okienko bramki.
41' 0:2 Bramka
Bakasetas
Asysta: Fortounis
Po centrze Kostasa Tsimikasa wybita piłka trafiła pod nogi Kostasa Forotunisa, który wypatrzył Tasosa Bakasetasa i zagrał do niego, a ten ładnym i precyzyjnym strzałem trafił w róg bramki.
43'
Tsimikas
Kostas Tsimikas przebojem przedarł się w pole karne i oddał strzał z ostrego kata, a Stanislav Namașco bardzo niepewnie odbił futbolówkę.
Kostas Tsimikas
Wchodzi:Epureanu
Schodzi:Cebotaru
Wchodzi:Caimacov
Schodzi:Cociuc
47' Żółta kartka
Mavrias
55'
Fortounis
Kostas Fortounis po raz kolejny znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Stanislav Namașco skrócił pole gry i nogą zablokował strzał Greka.
Żółta kartka 61'
Jardan
62' Zmiany
Wchodzi:Kyriakopoulos
Schodzi:Tsimikas
Zmiany 62'
Wchodzi:Țurcan
Schodzi:Rață
65' Zmiany
Wchodzi:Tzolis
Schodzi:Fortounis
Christos Tzolis
Zmiany 71'
Wchodzi:Dros
Schodzi:Damașcan
79' Zmiany
Wchodzi:Giakoumakis
Schodzi:Pavlidis
Giorgos Giakoumakis
79' Zmiany
Wchodzi:Chatzigiovanis
Schodzi:Limnios
Tasos Chatzigiovanis
81'
Giakoumakis
Po błędzie defensywy Giorgos Giakoumakis znalazł się w sytuacji sam na sam, ale kolejny raz doskonale zachował się Stanislav Namașco i z narażeniem zdrowia zablokował atak gości.