87'
Bramka 1:0 2'
Staikos
Asystent: de Guzmán
Frixos Grivas zagrał piłkę w pole karne do Jonathana de Guzmana, a ten wypatrzył lepiej ustawionego Paschalisa Staikosa, który z ósmego metra strzelił na bramkę, a futbolówka po małym rykoszecie wturlała się do siatki.
26' Zmiany
Wchodzi:Graur
Schodzi:Nikolias
29' 1:1 Bramka (rzut karny)
Durmishaj
Do wysokiej piłki na skraj pola karnego wybiegł Dimitris Sotiriou, ale wpadł na również walczącego o nią Fiorina Durmishaja, za co sędzia podyktował rzut karny. Z jedenastu metrów w dolny róg bramki strzelił sam poszkodowany w tej sytuacji Durmishaj..
38' Żółta kartka
Maksymenko
Wchodzi:Iliadis
Schodzi:Bertos
54'
Ben-Hatira
Do piłki zagrane w polu karnym doszedł Änis Ben-Hatira i z kilkunastu metrów uderzył w długi róg bramki, ale futbolówka odbiła się od słupka.
63' 1:2 Bramka
Acuña
Dimitris Piankas zgrał piłkę głowa w stronę Mathíasa Acuña, który utrzymał się przy piłce i po przekroczeniu linii pola karnego technicznym strzałem pokonał Dimitrisa Sotiriou.
67' Żółta kartka
Durmishaj
W 65. minucie Fiorin Durmishaj uderzył łokciem Kostasa Giannoulisa, za co sędzia ukarała go czerwoną kartką. Jednak arbiter zdecydował się na przeanalizowanie sytuacji za pomocą monitora ostatecznie ukarał napastnika gości tylko żółtą kartką
Zmiany 68'
Wchodzi:Solís
Schodzi:Grivas
Bramka (rzut karny) 2:2 74'
de Guzmán
Wracający we własne pole karne Mathías Acuña wpadł w polu karnym na Nazareno Solísa za co sędzia podyktował rzut karny. Do "jedenastki" podszedł doświadczony Jonathan de Guzman, ale jego strzał w dolny róg bramki obronił Gergely Nagy. Sędzia z powodu zbyt wczesnego wyjścia golkipera nakazał jednak powtórzyć rzut karny i tym rzem pomocnik OFI trafił do siatki.
Żółta kartka 76'
de Guzmán
77' Zmiany
Wchodzi:Milosavljević
Schodzi:Ben-Hatira
Radomir Milosavljević
Czerwona kartka 78'
Solís
Za brzydki faul na Nikoli Jakimovskim czerwoną kartką ukarany został przebywający na murawie zaledwie dziesieć minut Nazareno Solis.
Miguel Mellado
Żółta kartka 79'
Mellado
79' Żółta kartka
Schodzi:Korovesis
84' 2:3 Bramka
Durmishaj
Asystent: Jakimovski
Po dośrodkowaniu Nikoli Jakimovskiego do bramki gospodarzy trafił Fiorin Durmishaj. Początkowo gol z powodu pozycji spalonej nie został uznany, ale po zweryfikowaniu sytuacji przez VAR bramka został ostatecznie uznana.