88'
Fábio Sturgeon
Bramka 1:0 37'
Sturgeon
Tasos Chatzigiovanis zupełnie zagubił się pod własnym polem karnym, co wykorzystał Paschalis Staikos, ale jego strzał zza pola karnego w długi róg bramki wybronił Sokratis Dioudis. Jednak do odbitej piłki dopadł Fabio Sturgeon i mimo interwencji bramkarza piłka wpadła do siatki.
49' 1:1 Bramka
Carlitos
Piłka odbita od obrońcy OFI trafiła na piętnastym metrze do Carlitosa, który wypracował sobie pozycję i uderzył nie do obrony.
Vajebah Sakor
Żółta kartka 50'
Sakor
54' Niewykorzystany rzut karny
Macheda
Federico Macheda sfaulowany przez Miguela Mellado wywalczył rzut karny. Włoch sam podszedł do wymierzenia kary, ale Boy Waterman wyczuł jego intencje i wybronił "jedenastkę".
Federico Macheda
62' Zmiany
Wchodzi:Serpezis
Schodzi:Alexandropoulos
Dimitris Serpezis
65' Żółta kartka
Sánchez
70' Zmiany
Mellado
Piłkę wstrzeloną z rzutu rożnego plecami szczęśliwie odegrał na drugi słupek Adrian Sardinero, a głową z najbliższej odległości do bramki trafił Miguel Mellado.
Zmiany 80'
Wchodzi:Giannou
Schodzi:Sturgeon
87' Zmiany
Wchodzi:Poungouras
Schodzi:Sánchez
Achilleas Poungouras
88' Zmiany
Wchodzi:Kabetsis
Schodzi:Bouzoukis
Anargyros Kabetsis
Zmiany 88'
Wchodzi:Vafeas
Schodzi:Sardinero
90' +4' 2:2 Bramka
Macheda
Akcję z rzutu wolnego rozpoczął Sokratis Dioudis, a później piłka przeszłą przez głowę Frana Veleza, Dimitrisa Kourbelisa i obrońcy gospodarzy Abdula Rahmana Ouesa, aż w końcu trafiła na głowę Federico Machedy, który skierował ją do bramki.
90' +5' Żółta kartka