89'
89'
89'
89'

W 5. minucie PAOK wyszedł ze skuteczną kontrą. Do długiej piłki doszedł na prawej stronie Dimitris Limnios po czym zagrał futbolówkę do wbiegającego od bramkę Diego Biseswara, który efektownym strzałem trafił do siatki. Później do głosu doszli gospodarze. W 17. minucie w pole karne wpadł Ricardo Vaz i z ostrego kata uderzył w krótki róg bramki, ale piłka zatrzymała się na słupku. Kilkadziesiąt sekund później OFI wyrówna. Nikos Korovesis będąc w polu karnym wycofał piłkę na osiemnasty metr do Juana Neiry, który ładnym uderzeniem po ziemi pokonał Alexandrosa Paschalakisa. W 43. minucie gospodarze po perfekcyjnie przeprowadzonym ataku objęli prowadzenie 2:1. Akcję rozpoczął Vaz, a później futbolówka trafiła do Paschalisa Staikosa i na prawą stronę pola karnego do Christophera Braun. Defensor wstrzelił ją do João Figueiredo, który uderzył nie do obrony.

W 59. minucie za niebezpieczne zagranie drugą żółtą kartkę ujrzał obrońca Giorgos Koutroubis. Dopiero w 76. minucie PAOK wykorzystał przewagę osobową, a pięknego gola bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił 20-letni Ioannis Michailidis. W 81. minucie siły się wyrównały, bo za ostre wejście drugą żółtą kartką ukarany został Anderson Esiti.

5' 0:1 Bramka
Koutroubis
39' Żółta kartka
Anderson Esiti
50' Żółta kartka
Schodzi:Ricardo Vaz
61' Zmiany
Wchodzi:Tzolis
Schodzi:Stoch
Christos Tzolis
63' Zmiany
Wchodzi:Leo Matos
Schodzi:Limnios
Leo Matos
63' Zmiany
Wchodzi:Akpom
Schodzi:Biseswar
Chuba Akpom
Nikos Korovesis
Żółta kartka 75'
Korovesis
76' 2:2 Bramka
Michailidis
Vajebah Sakor
Zmiany 77'
Wchodzi:Sakor
Schodzi:Staikos
78' Żółta kartka
Akpom
Chuba Akpom
81' 2 Żółte > Czerwona kartka