63'
77'
89'
89'

W 5. minucie PAOK wyszedł ze skuteczną kontrą. Do długiej piłki doszedł na prawej stronie Dimitris Limnios po czym zagrał futbolówkę do wbiegającego od bramkę Diego Biseswara, który efektownym strzałem trafił do siatki. Później do głosu doszli gospodarze. W 17. minucie w pole karne wpadł Ricardo Vaz i z ostrego kata uderzył w krótki róg bramki, ale piłka zatrzymała się na słupku. Kilkadziesiąt sekund później OFI wyrówna. Nikos Korovesis będąc w polu karnym wycofał piłkę na osiemnasty metr do Juana Neiry, który ładnym uderzeniem po ziemi pokonał Alexandrosa Paschalakisa. W 43. minucie gospodarze po perfekcyjnie przeprowadzonym ataku objęli prowadzenie 2:1. Akcję rozpoczął Vaz, a później futbolówka trafiła do Paschalisa Staikosa i na prawą stronę pola karnego do Christophera Braun. Defensor wstrzelił ją do João Figueiredo, który uderzył nie do obrony.

W 59. minucie za niebezpieczne zagranie drugą żółtą kartkę ujrzał obrońca Giorgos Koutroubis. Dopiero w 76. minucie PAOK wykorzystał przewagę osobową, a pięknego gola bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił 20-letni Ioannis Michailidis. W 81. minucie siły się wyrównały, bo za ostre wejście drugą żółtą kartką ukarany został Anderson Esiti.

5' 0:1 Bramka
Asystent: Dimitris Limnios
Juan Neira
Bramka 1:1 18'
Juan Neira
Asystent: Nikos Korovesis
Żółta kartka 28'
39' Żółta kartka
Anderson Esiti
50' Żółta kartka
Żółta kartka 55'
2 Żółte > Czerwona kartka 59'
Zmiany 60'
Wchodzi:João Victor
Schodzi:Ricardo Vaz
61' Zmiany
Wchodzi:Christos Tzolis
Schodzi:Miroslav Stoch
Christos Tzolis
63' Zmiany
Wchodzi:Leo Matos
Schodzi:Dimitris Limnios
Leo Matos
63' Zmiany
Wchodzi:Chuba Akpom
Schodzi:Diego Biseswar
Chuba Akpom
Żółta kartka 75'
76' 2:2 Bramka
Vajebah Sakor
Zmiany 77'
Wchodzi:Vajebah Sakor
Schodzi:Paschalis Staikos
78' Żółta kartka
Chuba Akpom
Chuba Akpom
81' 2 Żółte > Czerwona kartka