14
7
19'
Krmenčík
Vieirinha dośrodkował piłkę z prawego skrzydła, a z dwunastu metrów stojąc tyłem do bramki uderzył w jej kierunku głową Michael Krmenčík. Futbolówka odbiła się od poprzeczki.
Czerwona kartka 23'
Waterman
Boy Waterman wyszedł przed pole karne, by naprawić błąd kolegów i przerwał akcję faulem na Christosie Tzolisie. Początkowo sędzia ukarał bramkarza żółtą kartką, ale po analizie sytuacji na monitorze zdecydował się ukarać Holendra czerwoną kartką.
Dimitris Sotiriou
Zmiany 30'
Wchodzi:Sotiriou
Schodzi:Lyberakis
41' Żółta kartka
Pereira
48' 0:1 Bramka
Tzolis
Asystent: Murg
Thomas Murg wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, a tuż przed bramką walkę o pozycję wygrał Christos Tzolis, który z bliska skierował futbolówkę do siatki.
Christos Tzolis
53' 0:2 Bramka
Varela
Thomas Murg przyjął piłkę na lewej stronie pola karnego i wyłożył ją do wbiegającego pod bramkę Fernando Vareli. Ten uderzył, a piłka po ręce Dimitris Sotiriou przekroczyła linię bramkową.
Fernando Varela
64' Żółta kartka
Crespo
José Crespo
67' 0:3 Bramka
Krmenčík
Asystent: Tzolis
Christos Tzolis ładnie utrzymał się przy piłce, po czym zagrał ją w pole karne do Michaela Krmenčíka, a ten z pomocą Vahida Selimovicia znalazł się w sytuacji sam na sam i strzałem po ziemi podwyższył wynik.