Jean-Baptiste Léo
Wykluczeni z meczu
Żółta kartka 14'
Bramka 1:0 20'
Abdul Rahman Oues poszedł prawą stroną i wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie efektownie przyjął ją Adrian Sardinero i z ostrego kąta uderzył na bramkę. Strzał ten wybronił Lefteris Choutesiotis, ale futbolówka spadła pod nogi Fabio Sturgeona, który z bliska dopełnił formalności.
29' Bramka nieuznana
Piłkę wstrzeloną z głębi pola zagrał głową Jean-Baptiste Leo, a w sytuacji sam na sam bramkarza gospodarzy pokonał Christos Eleftheriadis. Niestety dla gości bramka ta z powodu pozycji spalonej nie została uznana.
Vajebah Sakor
Zmiany 36'
Wchodzi:Vajebah Sakor
Schodzi:Jonathan de Guzmán
39' Żółta kartka
Żółta kartka 42'
45' +1' 1:1 Bramka
Asystent: Juan Domínguez
Juan Dminguez zagrał piłkę do Christosa Eleftheriadisa, który pięknym uderzeniem z ostrego kąta trafił do siatki. Jednak po sekundzie sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Analiza VAR wykazała, że nic takiego nie miało miejsca i bramka została uznana.
59' Zmiany
Wchodzi:Antonis Oikonomopoulos
Schodzi:Manolis Saliakas
65' Zmiany
Wchodzi:Alexandros Kartalis
Schodzi:Jean-Baptiste Léo
Juan Neira
Bramka (rzut karny) 2:1 68'
Juan Neira
Wychodzący na czystą pozycję Juan Neira został powalony na ziemie w polu karnym przez Giannisa Kargasa i sędzia odgwizdał rzut karny. Analiza VAR potwierdziła, że faul defensora PAS Giannina miała miejsce w obrębie "szesnastki". Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł sam poszkodowany i wykorzystał okazje.