Grivas
Fábio Sturgeon
Bramka 1:0 20'
Sturgeon
Abdul Rahman Oues poszedł prawą stroną i wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie efektownie przyjął ją Adrian Sardinero i z ostrego kąta uderzył na bramkę. Strzał ten wybronił Lefteris Choutesiotis, ale futbolówka spadła pod nogi Fabio Sturgeona, który z bliska dopełnił formalności.
29' Bramka nieuznana
Piłkę wstrzeloną z głębi pola zagrał głową Jean-Baptiste Leo, a w sytuacji sam na sam bramkarza gospodarzy pokonał Christos Eleftheriadis. Niestety dla gości bramka ta z powodu pozycji spalonej nie została uznana.
Vajebah Sakor
Zmiany 36'
Wchodzi:Sakor
Schodzi:de Guzmán
39' Żółta kartka
Saliakas
Manolis Saliakas
Apostolos Diamantis
Żółta kartka 42'
Diamantis
45' +1' 1:1 Bramka
Asystent: Domínguez
Juan Dminguez zagrał piłkę do Christosa Eleftheriadisa, który pięknym uderzeniem z ostrego kąta trafił do siatki. Jednak po sekundzie sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Analiza VAR wykazała, że nic takiego nie miało miejsca i bramka została uznana.
59' Zmiany
Wchodzi:Oikonomopoulos
Schodzi:Saliakas
65' Zmiany
Wchodzi:Kartalis
Schodzi:Léo
Juan Neira
Bramka (rzut karny) 2:1 68'
Neira
Wychodzący na czystą pozycję Juan Neira został powalony na ziemie w polu karnym przez Giannisa Kargasa i sędzia odgwizdał rzut karny. Analiza VAR potwierdziła, że faul defensora PAS Giannina miała miejsce w obrębie "szesnastki". Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł sam poszkodowany i wykorzystał okazje.