3'
club logo club logo
45'
90'

W 3. minucie błąd w wyprowadzaniu piłki z własnej połowy popełnił Jagoš Vuković. Piłkę przejął Viktor Klonaridis i po rajdzie prawą stroną zagrał ją pod bramkę, ale José Sá swoją interwencją przeciął podanie. Niestety dla golkipera Olympiakosu futbolówka trafiła pod nogi Ezequiela Ponce, który takiej okazji nie mógł zmarnować. W 25. minucie Petros Mantalos nie zdołał pokonać bramkarza w sytuacji sam na sam. Chwilę później kapitan AEK-u strzałem z woleja wykończył centrę Marko Livaji, ale zmierzającą pod poprzeczkę piłkę zdołał wybić Sa. W 37. minucie Pape Abou Cissé nie zrozumiał się z Sa i głową uderzył w stronę światła bramki, ale golkiper gospodarzy zdołał uchronić drużynę przed "swojakiem".

W 50. minucie Olympiakos wreszcie uszczęśliwił swoich kibiców. Piłka wybita z pola karnego trafiła do Mady Camary, który z dwudziestu metrów mocnym strzałem po ziemi pokonał Vasilisa Barkasa. W 72. minucie kapitan gospodarzy Kostas Fortounis wywalczył piłkę i z szesnastego metra uderzył nie do obrony w dolny róg bramki. W 83. minucie było już 3:1. Długą piłkę w polu karnym bardzo umiejętnie przyjął Daniel Podence i choć miał dobrą pozycję zdecydował się odegrać futbolówkę do Ahmeta Hassana, który strzałem po rękach Barkasa trafił do siatki. W 87. minucie wynik ustalił Fortounis, który skutecznie wykończył kontrę gospodarzy.

50'
83'
40'
71'
89'
90'
93
46'
50'71'
12
89'
72'87'
31
46'
83'
AEK Ateny
57'
78'90'

AEK Ateny
3' 0:1 Bramka
40' Żółta kartka
Mady Camara
57' Zmiany
Bramka 2:1 72'
78' Zmiany
Wchodzi:Kostas Galanopoulos
Schodzi:Alef
Kostas Galanopoulos
Bramka 3:1 83'
Asystent: Daniel Podence
85' Zmiany
Guilherme
90' +2' Żółta kartka