Zmiany 29'
Wchodzi:Mathieu Valbuena
Schodzi:Marios Vrousai
36'
Z rzutu wolnego wywalczonego na lewej stronie pola karnego piłkę wstrzelił Mathieu Valbuena. W polu karnym wyszedł do niej Andreas Bouchalakis, ale nie zareagował i futbolówka wkręcała się już w róg bramki. Jednak Julián Cuesta z dużym trudem wybił ją na róg.
Bramka 1:0 40'
Asystent: Athanasios Androutsos
Zagraną z lewego skrzydła przez Jose Holebasa piłkę przyjał w pobliżu dalszego słupka Giorgos Masouras, ale jego strzał wybronił wychodzący z bramki Julian Cuesta. Do futbolówki doszedł Athanasios Androutsos i wycofał ją do Kostasa Fortounisa, który strzelił pod poprzeczkę.
Żółta kartka 43'
44'
Piłkę wstrzelił w pole karne z rzutu wolnego Facundo Bertoglio. W "szesnastce" do piłki wyszedł Ruben Semedo i Jose Sa. Ten pierwszy trafił futbolówkę głową i ta lobem zmierzała do bramki. Gdy była na wysokości linii bramkowej Sokratis Papastathopoulos wybił ją głową, ale przy okazji interweniujący Semedo kopnął go w brodę. Po kilku minutach okazało się, że stoper Olympiakosu doznał też urazu ręki i będzie musiał definitywnie opuścić murawę.
45' +3' Żółta kartka
Mady Camara
56' Żółta kartka
Xande Silva
Xande Silva
58' Zmiany
Wchodzi:Bruno
Schodzi:Xande Silva
Bruno
58' Zmiany
Schodzi:Giorgos Masouras
63'
Bruno
Piłka wstrzelona z prawego skrzydła przez Lucasa Sashę przeszła nad środkiem pola karnego i trafiła do Bruno, który miał w tym momencie przed sobą tylko bramkarza, ale w momencie strzału na drodze stanął mu Athanasios Androutsos i ciałem zablokował piłkę.
Bruno
66' Zmiany
Wchodzi:Kostas Mitroglou
Schodzi:Dimitris Manos
69'
Mathieu Valbuena bezpośrednio z rzutu wolnego oddał potężny strzał w stronę okienka bramki, a Julian Cuesta mógł jedynie wybić piłkę na róg.
José Sá
83' 1:1 Bramka (rzut karny)
Bruno zagrał piłkę z prawego skrzydła, a na szóstym metrze dopadł do niej Daniel Mancini, ale przy próbie minięcia Jose Sa ten kopnął go w krocze. Sędzia odgwizdał faul i przyznał gościom rzutu karny. Do "jedenastki" podszedł Kostas Mitroglou i lewą nogą trafił w dolny róg bramki.