76'
Rúben Semedo
21'
Semedo
Ruben Semedo po kornerze głową uderzył na bramkę gości, a Dimitris Goutas zablokował piłkę na linii bramkowej.
Żółta kartka 24'
Holebas
30' Czerwona kartka
Matić
W 28. minucie Mady Camara został zaatakowany od tyłu przez Bojana Maticia, za co sędzia ukarał napastnika Atromitosu żółtą kartką. Ale po analizie VAR anulował tę kartkę i ukarał Serba czerwoną.
Bojan Matić
35' Zmiany
Asystent: Fortounis
Mady Camara zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Kostasa Fortounisa, który nie opanował futbolówki, ale zdołał odegrać ją do Youssefa El Arabi, a ten z bliska trafił do praktycznie pustej bramki.
61' Zmiany
Wchodzi:Christodoulopoulos
Schodzi:Charisis
Lazaros Christodoulopoulos
61' Zmiany
Asystent: M'Vila
Piłkę po błędzie Patricka Salomona przejął Youssef El Arabi i błyskawicznie zgrał ją do Yanna M'Vili, a ten podał do niepilnowanego Ahmeda Hassana, który strzelił nie do obrony.
69' Zmiany
Wchodzi:Umbides
Schodzi:Kivrakidis
Javier Umbides
69' Zmiany
Asystent: Lovera
Maximiliano Lovera wyszedł z kontrą, ale po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów stracił w polu karnym rytm i nie oddał strzału, ale odegrał piłkę do Youssefa El Arabi, który ładnie się obrócił i uderzył pod poprzeczkę.
Bramka 4:0 87'
El Arabi
Youssef El Arabi po raz trzeci pokonał Andreasa Gianniotisa. Tym rzem wykończył podanie z rzutu rożnego Maximiliano Lovery.