Philippe Coutinho
25
Thomas Müller
9

W 14. minucie goście oddali pierwszy celny strzał, ale próba Coutinho nie była wymagająca dla José Sá, który pewnie złapał piłkę. W 23. minucie Olympiakos oddał swój pierwszy celny strzał, ale od razu przyniósł on prowadzenie. Kostas Tsimikas zagrał piłkę z lewego skrzydła, a akcję wykończył głową Youssef El Arabi. Piłkę wybił z bramki Manuel Neuer, ale ta wcześniej przekroczyła linię bramkową. W 34. minucie Bayern wyrównał. Javi Martínez zagrał piłkę z prawej flanki, a w polu karnym wyszedł do niej Robert Lewandowski i głową zgrał ją do Thomasa Müllera, ale jego strzał wybronił Sa. Jednak na miejscu był polski snajper i uderzył nie do obrony. W 38. minucie Coutinho wpadł przed bramkę do podania z lewej strony, ale z metra nie trafił w bramkę.

W 47. minucie Yassine Meriah wyszedł do piłki zagranej z rzutu wolnego w stronę dalszego słupka, ale futbolówka po jego strzale wyszła centymetry obok słupka. W 62. minucie drużyna z Monachium wyszła na prowadzenie. Coutinho wstrzelił futbolówkę z rzutu rożnego, a w polu karnym odbita piłka trafiła na głową Müllera, który odegrał ją do Lewandowskiego, a ten z bliska zdołał skierować ją do bramki. W 75. minucie Ruben Semedo zablokował strzał Coutinho, ale piłka trafiła na osiemnasty metr do Corentina Tolisso, który pięknym strzałem podwyższył prowadzenie gości. W 79. minucie nadzieje Olympiakosu odżyły. Guilherme uderzył z dystansu, a piłka po rykoszecie zmyliła Neuera i tym samym padł gol kontaktowy.

Bramka 1:0 23'
Asystent: Kostas Tsimikas
34' 1:1 Bramka
Asystent: Thomas Müller
Wchodzi:Corentin Tolisso
Schodzi:Javi Martínez