82'
82'
90'
90'

W pierwszej odsłonie Olympiakos miał kontrolę nad meczem, ale nie potrafił stworzyć sobie klarownej sytuacji na zdobycie bramki. W 7. minucie Yassine Meriah zdecydował się na strzał z dużego dystansu, ale Milan Borjan zdołał wyłapać futbolówkę. W 19. minucie również z dystansu przymierzył Guilherme, ale golkiper gości znów zablokował piłkę. W 32. minucie bramkarz Crveny wybronił w ułamkach sekund dwie próby gospodarzy, najpierw Daniela Podence, a następnie Omara Elabdellaoui. W 41. minucie Guilherme zahaczył wślizgiem Marko Marina, a ponieważ było to w polu karnym sędzia podyktował "jedenastkę". Do piłki podszedł Tomané i trafił w poprzeczkę.

W drugie 45 minut Olympiakos wszedł bardzo zdecydowanie. W 47. minucie uderzenie głową Giorgosa Masourasa obronił bramkarz mistrza Serbii. W 54. minucie kolejne świetne uderzenie z dystansu Guilherme efektownie sparował Borjan. W 59. minucie długie dośrodkowanie Kostasa Tsimikasa wykończył głową Youssef El Arabi, ale niestety dla gospodarzy trafił w słupek. W 63. minucie wynik starał się otworzyć Podence, ale w doskonałej sytuacji jego strzał kolanem wybronił bramkarz. W 66. minucie goście z Belgradu oddali jeden z nielicznych strzałów, ale próbę z dystansu Rajiva van la Parry pewnie wybronił Jose Sa. W 70. minucie piłka po próbie wymuszenia rzutu karnego trafiła do Podence, który znów miał okazję zdobyć bramkę, ale strzelił obok słupka. W 86. minucie Jander w polu karnym zatrzymał piłkę ręką i otworzyła się szansa dla Olympiakosu na zwycięstwo i awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Szansy nie zmarnował El Arabi, który skutecznie egzekwował rzut karny.

Mady Camara
Żółta kartka 29'
Camara
Guilherme
Żółta kartka 41'
Guilherme
42' Niewykorzystany rzut karny