74'
74'
76'
76'

W 15. minucie Daniel Podence zagrał doskonałą piłkę z prawego skrzydła, a wbiegający na drugi słupek Giorgos Masouras głową pokonał Giorgosa Strezosa. W 36. minucie fatalny błąd gości w wyprowadzaniu ofensywnej akcji wykorzystał Ahmed Hassan, który zagrał futbolówkę do Kostasa Fortounisa i poszedł na obieg, co po chwili zauważył kapitan Olympiakosu i wyłożył piłkę Egipcjaninowi, który podwyższył na 2:0. W 40. minucie kolejną doskonałą centrę posłał Podence, a niepilnowany w polu karnym Fortounis efektownym uderzeniem głową trafił do siatki.

W 46. minucie Kostas Tsimikas dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, a pod bramką OFI najlepiej zachował się Hassan i po raz drugi pokonał Strezosa. W 57. minucie goście strzelili efektowną bramkę, a jej autorem był Adil Nabi. Wynik meczu ustalił w 60. minucie kompletują jednocześnie hat-tricka Hassan. Tym razem Egipcjanin wykorzystał błąd golkipera, który praktycznie podał piłkę napastnikowi Olympiakosu.