82'
82'
87'
87'

W 3. minucie Maximiliano Lovera ładnie przymierzył, ale piłka po interwencji Dimitrisa Sotiriou trafiła w słupek i wyszła poza boisko. W 11. minucie Daniel Podence dośrodkował piłkę z prawego skrzydła, a pod bramką zdecydowanie wyszedł do futbolówki El Arbi Hillel Soudani i głową trafił do siatki OFI. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry goście z Krety wyrównali. Nikos Marinakis zagrał futbolówkę na dwudziesty metr do Adila Nabiego, a ten z pierwszej piłki pięknym uderzeniem pokonał José Sá.

W 54. minucie Nabi bliski był strzelenia drugiej bramki, ale tym razem piłka trafiła w słupek. Trzy minuty później Olympiakos wyszedł po raz drugi na prowadzenie. Miguel Ángel Guerrero zagrał doskonałą piłkę w pole karne do Soudaniego, który efektownie ją przyjął i uderzył nie do obrony. W 66. minucie Guerrero trafił do bramki gości, ale po analizie VAR sędzia z powodu pozycji spalonej gola nie uznał.