Oues
Bramka 1:0 19'
M'Vila
Asystent: Valbuena
Najpierw po ładnej akcji lewą stroną piłka trafiła do Youssefa El Arabi, który nie potrafił w doskonałej sytuacji trafić do bramki, bo jego strzał zablokował Odysseas Lyberaki. Po chwili futbolówka trafiła do Mathieu Valbueny, który wycofał ją przed pole karne, a strzałem po ziemi do bramki trafił Yann M'Vila.
Athanasios Androutsos
Żółta kartka 24'
Androutsos
Bramka 2:0 37'
Masouras
Mathieu Valbuena przeją piłkę pod polem karnym gości i wyłożył ją do wbiegającego w "szesnastkę" Giorgosa Masourasa, który ładnym strzałem po ziemi pokonał Boy'a Watermana.
El Arabi
Oleg Rabciuk wstrzelił piłkę w pole karne do wbiegającego w ni Yussefa El Arabi, który ładnym strzałem trafił do bramki. Bramka ta nie została jednak uznana, bowiem analiza VAr wykazała pozycję spaloną Marokańczyka.
Żółta kartka 50'
Reabciuk
Żółta kartka 52'
Masouras
61' Zmiany
Wchodzi:Mingos
Schodzi:Diamantis
Theodoros Mingos
62' Zmiany
Wchodzi:Sardinero
Schodzi:Gargalatzidis
62' Zmiany
Asystent: Fortounis
Z lewego skrzydła z rzutu wolnego piłkę dośrodkował Kostas Fortounis. W polu karnym do piłki wyskoczył Ruben Semedo i Youssef El Arabi. Ten drugi uderzył piłkę głową i ta wpadła do bramki.
Schodzi:Masouras
77' Zmiany
Wchodzi:Castaignos
Schodzi:Sturgeon
78' Zmiany
Wchodzi:de Guzmán
Schodzi:Vafeas
79' Żółta kartka
Selimovic
Niewykorzystany rzut karny 80'
Fortounis
Vahid Selimovic sfaulował w polu karnym Tiago Silvę, za co podyktowany został rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Kostas Fortounis, ale niestety dla gospodarzy trafił w słupek.