18
Dimitris Limnios
9
Karol Świderski

W 6. minucie Mathieu Valbuena efektownym strzałem "nożycami" próbował otworzyć wynik meczu, ale piłka wyszła obok słupka. W 9. minucie PAOK wyszedł z kontrą, a Karol Świderski naciskając Omara Elabdellaoui zmusił go do podania futbolówki do José Sá. Portugalczyk popełnił błąd, ale zdążył w ostatnim momencie wybić piłkę z linii bramkowej. W 20. minucie z dystansu ładnie przymierzył Guilherme, ale ostatecznie nie trafił w światło bramki. W 29. minucie PAOK wyszedł na prowadzenie. Z rzutu wolnego uderzył Josip Mišić, Sa znów nie zdołał opanować piłki, co wykorzystał Sverrir Ingi Ingason i z bliska trafił do siatki.

W 56. minucie centrę Valbueny wykończył głową Youssef El Arabi, ale piłka otarła się jedynie o poprzeczkę. Minutę później z obszaru pola karnego strzelił El Arbi Hillel Soudani, ale trafił w ręce Živko Živkovicia. W 63. minucie Dimitris Giannoulis spóźnił się z interwencją i podciął w polu karnym Daniela Podence, a to musiało oznaczać rzut karny. Do "jedenastki" podszedł Valbuena i doprowadził do wyrównania. W 69. minucie Soudani wyszedł do piłki zagranej przez Elabdellaoui i "szczupakiem" uderzył na bramkę, ale futbolówka wyszła tuż obok słupka. W 73. minucie Živković musiał bronić przypadkowy strzał swoich kolegów. W 79. minucie po kornerze z dwóch metrów na bramkę uderzył Guilherme, ale golkiper PAOK-u stał tam gdzie stać powinien i wybił piłkę poza boisko. W 85. minucie Dimitris Pelkas strzałem po ziemi zmusił do interwencji bramkarza Olympiakosu. W 87. minucie Živković wybronił potężny strzał w krótki róg Soudaniego. Chwilę po tej sytuacji El Arabi uderzył piłkę głową, ale ta spadłą na górną siatkę bramki. W doliczonym czasie gry po sprytnie rozegranym rzucie wolnym z dystansu uderzył Mady Camara, ale nie trafił w światło bramki.

21' Żółta kartka
29' 0:1 Bramka
37' Żółta kartka
El Arbi Hillel Soudani
Zmiany 41'
Wchodzi:El Arbi Hillel Soudani
Schodzi:Giorgos Masouras
52' Żółta kartka
Schodzi:Mathieu Valbuena
66' Zmiany
Wchodzi:Maurício
Schodzi:Omar El Kaddouri
Maurício
66' Zmiany
Wchodzi:Chuba Akpom
Schodzi:Karol Świderski
Chuba Akpom
Mady Camara
Żółta kartka 79'
Mady Camara
82' Zmiany
Wchodzi:Dimitris Pelkas
Schodzi:Diego Biseswar
Dimitris Pelkas
89' Żółta kartka
90' +4' Żółta kartka