80'
80'
88'
88'

W 30. minucie piłka trafiła do stojącego na czternastym metrze niepilnowanego Dimitrisa Limniosa, ale ten mimo doskonałej pozycji uderzył wysoko nad bramką. W 42. minucie Alexandros Paschalakis wybronił kąśliwy strzał Mady Camary. Chwilę później piłkę przyjął w polu karnym niepilnowany Giorgos Masouras, ale jego strzał w długi róg bramki był bardzo niecelny.

W 59. minucie Paschalakis dwukrotnie uchronił swoją drużynę od straty bramki. Najpierw efektowną interwencją wybronił uderzenie głową Youssefa El Arabi, a sekundę później zablokował swoim wyjściem strzał Masourasa. W 65. minucie świetną piłkę z prawego skrzydła zagrał Camara, a wbiegający na dalszy słupek Masouras głową otworzył wynik meczu. W 83. minucie piłkę z rzutu wolnego wstrzelił Miroslav Stoch, a akcję wykończył głową Fernando Valera, ale Jose Sa wybronił ten groźny strzał. Olympiakos wyszedł z kontrą i mimo przewagi osobowej w polu karnym nie potrafił jej wykorzystać, a zawiódł kończący akcję El Arabi. W 85. minucie Camara wpadł w "szesnastkę" i strzałem po ziemi pokonał Paschalakisa.

Andreas Bouchalakis
Żółta kartka 19'
Bouchalakis
32' Żółta kartka
Schodzi:Lovera
53' Żółta kartka
Ingason
Sverrir Ingi Ingason
58' Żółta kartka
Limnios
Dimitris Limnios
Kostas Tsimikas
Żółta kartka 60'
Tsimikas
63' Zmiany
Wchodzi:Rodrigo
Schodzi:Tzolis
Rodrigo
63' Zmiany
Wchodzi:Świderski
Schodzi:Akpom
Karol Świderski
63' Zmiany
Camara
67' Żółta kartka
El Kaddouri
Omar El Kaddouri
73' Zmiany
Wchodzi:Biseswar
Schodzi:Esiti
Diego Biseswar
73' Zmiany
Schodzi:El Arabi
90' +3' 2 Żółte > Czerwona kartka