88'
90'
90'
4'
Michael Krmenčík przyjął futbolówkę w polu karnym i strzelił z ostrego kąta, a Jose Sa stopą odbił piłkę.
39'
Bruma
Mady Camara przedarł się przebojem na prawej stronie pola karnego i wycofał piłkę na piętnasty metr do Brumy, a ten strzelił w dolny róg bramki. Piłka jednak odbiła się od słupka i wyszła w pole gry.
Bramka 1:0 50'
Asystent: Andreas Bouchalakis
Andreas Bouchalakis zagrał doskonałą piłkę za plecy obrony do Youssefa El Arabiego, a ten ładnie przyjął piłkę i uderzył w długi róg bramki.
53' Bramka nieuznana
Christos Tzolis mocnym uderzeniem trafił do siatki Olympiakosu. Jednak sędzia gola nie uznał, bo młody skrzydłowy PAOK-u był na minimalnym spalony,
66'
Amr Warda
Do centry z głębi pola Vieirinhy wyszedł Amr Warda i "szczupakiem" próbował trafić do bramki, ale Jose Sa wybronił strzał Egipcjanina.
Amr Warda
69'
Po błędzie defensywy gospodarzy piłka trafiła pod nogi Omara El Kaddouri, którego strzał z dystansu zablokował Jose Sa.
Mady Camara
70'
Mady Camara
Mady Camara z dobrej pozycji uderzył na bramkę, ale piłkę trącił intuicyjnie Živko Živković i ta wpadła na poprzeczkę.
71' Zmiany
Asystent: Youssef El Arabi
Youssef EL Arabi ściągnął na siebie uwagę defensywy, po czym wyłożył piłkę do Mady Camary, który strzelił na bramkę, a piłka przeszła między nogami Živko Živkovicia i wpadła do siatki.
77' Zmiany
Wchodzi:Thomas Murg
Schodzi:Andrija Živković
78' Zmiany
Wchodzi:Stefan Schwab
Schodzi:Douglas Augusto
Stefan Schwab
Zmiany 88'
Wchodzi:Pêpê
Schodzi:Mady Camara
88' Zmiany
Wchodzi:Lazaros Labrou
Schodzi:Christos Tzolis
Lazaros Labrou
Bramka 3:0 89'
Youssef El Arabi zagrał piłkę do wbiegającego w pole karne Mariosa Vrousaia, który najpierw trafił w słupek, a następnie przy biernej postawie obrony trafił do bramki.