89'
89'
105'108'
41'
Długa piłkę zagrał w pole karne Yann M'Vila. Pod bramką skrzydłowy gospodarzy wykorzystał zawahanie Lefterisa Lyratzisa i bliskiej odległości strzelił na bramkę. Jednak na miejscu był Alexandros Paschalakis, który nogą zablokował ten groźny strzał.
Żółta kartka 43'
45' +1' Żółta kartka
Wchodzi:Filipe Soares
Schodzi:Diego Biseswar
Zmiany 61'
Wchodzi:João Carvalho
Schodzi:Mady Camara
62' Zmiany
Wchodzi:Alexandru Mitriţă
Schodzi:Thomas Murg
72' Zmiany
Wchodzi:Nélson Oliveira
Schodzi:Chuba Akpom
Nélson Oliveira
72'
Andrija Živković odebrał piłkę na linii końcowej boiska Pape Abou Cissé i odegrał ją do wbiegającego w pole karne Lefterisa Lyratzisa, który z dogodnej pozycji uderzył na bramkę, ale Tomáš Vaclík zdołał wybić ją nad poprzeczkę.
74'
Garry Rodrigues strzelił z ostrego kąta z woleja, ale Alexandros Paschalakis zdołał sparować futbolówkę.
Żółta kartka 77'
83'
Filipe Soares
Filipe Soares widząc, ze bramkarz Olympiakosu wyszedł z bramki strzelił z połowy boiska, ale próbę lobowania ostatecznie wyczuł Tomáš Vaclík i na raty zatrzymał piłkę zdala od bramki.
Mathieu Valbuena
Zmiany 87'
Wchodzi:Mathieu Valbuena
Schodzi:Giorgos Masouras
89' Zmiany
Wchodzi:Stefan Schwab
Schodzi:Douglas Augusto
Stefan Schwab
89' Zmiany
Wchodzi:Lucas Taylor
Schodzi:Alexandru Mitriţă
Żółta kartka 101'
Bramka (rzut karny) 1:0 105'
W 101 minucie Youssef El Arabi po wygraniu pojedynku z Jose Crespo został zahaczony przez Alexandrosa Paschalakisa i padł na murawę. Sędzia dopiero po informacji z wozu VAR podszedł do monitora, potwierdził przewinienie bramkarza PAOK-u i wskazał na jedenasty metr Karę wymierzył poszkodowany w tej sytuacji El Arabi, który oddał strzał a'la Panenka.
105' +1' Zmiany
Wchodzi:Antonio Čolak
Schodzi:Filipe Soares
105' +3' Żółta kartka
108' 1:1 Bramka
Asystent: Nélson Oliveira
Do piłki zagranej w pole karne wyszedł Nélson Oliveira i niemal w locie odegrał futbolówkę do Antonio Čolaka, który z bliska trafił do siatki.
Zmiany 110'
Wchodzi:Marios Vrousai
Schodzi:Andreas Bouchalakis
110' Czerwona kartka
Douglas Augusto ukarany czerwoną kartką za protesty z ławki rezerwowych.