85'
85'
Bramka 1:0 9'
Asystent: Mathieu Valbuena
Mathieu Valbuena zagrał piłkę z rzutu wolnego, a z wbiegających pod bramkę zawodników najlepiej ustawiony był Andreas Bouchalakis, który głową trafił do siatki PSV.
14' 1:1 Bramka
Eran Zahavi
Eran Zahavi przyjął piłkę na 25 metrze, ładnie zwiódł jednego z piłkarzy gospodarzy i zza pola karnego uderzył na bramkę. Piłka trąciła jeszcze Sokratisa Papastathopoulosa i wpadła do siatki obok zaskoczonego Jose Sa.
30'
Kenny Lala
Kenny Lala wpadł w pole karne prawą stroną boiska i strzelił po ziemi, ale Yvon Mvogo wyczuł próbę defensora Olympiakosu.
32' Żółta kartka
Bramka 2:1 37'
Yann M'Vila
Bruma wpadł lewą strona w pole karne i zagrał piłkę przed bramkę, ale ta wybita trafiła przed pole karne do Yanna M'Vili, który strzałem z "fałsza" trafił w dolny róg bramki.
38' Zmiany
Wchodzi:Timo Baumgartl
Schodzi:Olivier Boscagli
39' 2:2 Bramka
Eran Zahavi
Asystent: Philipp Max
Philipp Max zagrał piłkę z rzutu rożnego, a praktycznie niepilnowany Eran Zahavi uderzył na bramkę głową. Futbolówkę miał na ręce Jose Sa, ale nie był w stanie jej wybić z bramki.
43'
Eran Zahavi
Eran Zahavi przyjął piłkę zagraną z skrzydła obrócił się i uderzył na bramkę, ale Jose Sa tym razem pewnie chwycił futbolówkę
Bramka 3:2 45' +2'
Youssef El Arabi wykorzystał błąd w przyjęciu Timo Baumgartla i przejął piłkę, po czym zwiódł bramkarza i strzelił do praktycznie pustej bramki..
48'
Eran Zahavi
Eran Zahavi strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego, a piłka trafiła w słupek.
Żółta kartka 57'
62' Żółta kartka
Żółta kartka 62'
Bruma
Zmiany 68'
Wchodzi:Giorgos Masouras
Schodzi:Mathieu Valbuena
70' Zmiany
Wchodzi:Mauro Júnior
Schodzi:Mario Götze
70' Zmiany
Bramka 4:2 83'
Kostas Fortounis zagrał piłkę z lewego skrzydła, a w polu karnym futbolówka odbiła się od nogi Philippa Maxa i trafiła do Giorgosa Masourasa, który precyzyjnym strzałem pokonał Yvona Mvogo.