79'
79'
86'
86'

W 26. minucie na lewej flance o piłkę powalczył Yohan Mollo po czym zagrał ją na przeciwległą stronę boiska do Giannisa Bouzoukisa, który z ostrego kąta trafił do bramki gospodarzy. W doliczonym czasie pierwszej połowy z kornera piłkę zagrał Bouzukis, a w stronę braki uderzył głową Federico Macheda. Piłka trafiła jeszcze w Panagiotisa Moraitisa i zaskoczyła bramkarza.

W 64. minucie Ilias Polimos wyszedł do prostopadłej piłki zagranej w pole karne i odegrał ja do lepiej ustawionego Moraitisa, który skutecznym strzałem zdobył bramkę kontaktową. Niestety dla gospodarzy w 72. minucie PAO znów miał dwa gole przewagi. Tym razem do bramki Kostasa Kapoutaglisa trafił Dimitris Kourbelis, który głową wykończył podanie Theofanisa Mavrommatisa.

5' Żółta kartka
Johansson
Mattias Johansson
26' 0:1 Bramka
Bouzoukis
Asystent: Mollo
Giannis Bouzoukis
45' +1' 0:2 Bramka (samobójcza)
Moraitis
Bramka 1:2 64'
Moraitis
65' Zmiany
Wchodzi:Fausto
Schodzi:Bouzoukis
Fausto Tienza
Żółta kartka 65'
Rougalas
68' Żółta kartka
Kolovos
Dimitris Kolovos
2 Żółte > Czerwona kartka 71'
Rougalas
72' 1:3 Bramka
Kourbelis
Asystent: Mavrommatis
Dimitris Kourbelis
73' Żółta kartka
Kourbelis
74' Zmiany
Wchodzi:Perea
Schodzi:Kourbelis
Juan José Perea
Zmiany 74'
Wchodzi:Linardos
Schodzi:Coll
76' Żółta kartka
Donis
Christos Donis
Zmiany 77'
Wchodzi:Mavrias
Schodzi:Kynigopoulos
79' Zmiany
Wchodzi:Shehu
Schodzi:Macheda
Zmiany 86'
Wchodzi:Masouras
Schodzi:Siatravanis
90' +5' Żółta kartka