69'
69'
71'
71'

W 9. minucie piłkę z prawej strony pola karnego zagrał Daniel Podence, a wbiegający na drugi słupek Ahmed Hassan głową starał się ją odegrać do stojącego pod bramką Giorgosa Masourasa, ale na linii lotu piłki znalazł się Giorgos Liavas. Jednak nie opanował piłki i ta ostatecznie trafiła do Masourasa, który głową otworzył wynik meczu.

W 50. minucie Kostas Fortounis zagrał piłkę w stronę Hassana, a ten mimo naciskającego go rywala strzałem po ziemi trafił w róg bramki. W 61. minucie było 0:3. Fortounis po rozegranym kornerze z Podence zagrał piłkę na szósty metr, a Guilherme głową pokonał Dimitrisa Kyriakidisa. W 70. minucie centrę Omara Elabdellaoui wykończył Gil Dias, ale bramkarz zablokował ten strzał. Piłka trafiła jednak do Mandy Camary, który dopełnił formalności i Olympiakos miał przewagę czterech bramek. W 78. minucie wynik ustalił Elabdellaoui, który mocnym strzałem wykończył podanie Diasa.

9' 0:1 Bramka