73'
73'
75'
75'

Już w 6. minucie centrę z kornera Franco Mazurka głową wykończył w róg bramki Arghus. Na 2:0 podwyższył w 20. minucie Admir Bajrovic. Nicolás Maná wykorzystał błąd rywala przy wyprowadzaniu piłki i ruszył z kontrą, a będąc już w polu karnym odegrał futbolówkę do osamotnionego Szweda, który strzałem pod poprzeczkę zmusił golkipera gości do kapitulacji. W 41. minucie Nikos Mariankis wstrzelił długą piłkę w pole karne, a pod bramką wyszedł do niej Mazurek i ładnym uderzeniem głową pokonał Filipa Manojlovicia.

W 49. minucie Argentyńczyk podwoił swoją bramkową zdobycz w tym pojedynku. Z prawej strony pola karnego piłkę zagrał Mana, a Mazurek wykorzystał potknięcie rywala i trafił do siatki. W 72. minucie wynik ustalił Willyan, który wykorzystał podanie Pedro Amarala i kolejny błąd defensywy.

Bramka 1:0 6'
Arghus
Asystent: Mazurek
11' Żółta kartka
Mazurek
52' Zmiany
Wchodzi:Banana
Schodzi:Stavropoulos
53' Zmiany
Wchodzi:Malherbe
Schodzi:Manojlović
Jérémy Malherbe
59' 2 Żółte > Czerwona kartka