9
10' 0:1 Bramka
Dani Suárez
Asystent: Giannis Kotsiras
Z prawej strony boiska Leo Tilica zagrał piłkę w tempo do Giannisa Kotsirasa, który z narożnika pola karnego wstrzelił piłkę do Daniego Suareza, a ten uderzył głową nie do obrony.
Dani Suárez
Bramka 1:1 28'
Asystent: Lucas Villafañez
Na połowie PAO piłkę przechwycił Yeni N'Gbakoto i podał do Lucasa Villafañeza, który zagrał długą piłkę w stronę Tasosa Chatzigiovanisa. Z futbolówką minął się interweniujący poza polem karnym Nikos Papadopoulos, a skrzydłowy gospodarzy z ostrego kąta trafił do pustej bramki.
42' 1:2 Bramka (rzut karny)
Achilleas Poungouras przewrócił w polu karnym Jerónimo Barralesa i sędzia posiłkując się VAR-em podyktował rzut karny. Z jedenastu metrów Sokratisa Dioudisa pokonał poszkodowany w tej sytuacji Argentyńczyk.
43' Żółta kartka
45' +2' Żółta kartka
Bramka (rzut karny) 2:2 53'
Zagraną w pole karne piłkę trącił ręką Dani Suarez, za co sędzia po informacji z wozu VAR i analizie sytuacji przyznał gospodarzom rzut karny. Z jedenastu metrów do bramki trafił Tasos Chatzigiovanis.
56' Zmiany
Wchodzi:Panagiotis Tzimas
Schodzi:Jerónimo Barrales
Panagiotis Tzimas
57' Zmiany
Wchodzi:Rodrigo Gómez
Schodzi:Adrián Riera
57' Zmiany
Wchodzi:Sudais Ali Baba
Schodzi:Sito
Sudais Ali Baba
Zmiany 66'
Wchodzi:Carlitos
Schodzi:Federico Macheda
72'
Carlitos
Carlitos z bliskiej odległości trafił w słupek.
Fran Vélez
79' Zmiany
Schodzi:Sotiris Alexandropoulos
87' Żółta kartka
Rodrigo Gómez
90'
Younousse Sankharé
Younousse Sankharé miał przed sobą tylko Nikosa Papadopoulosa i w tak doskonałej sytuacji trafił w poprzeczkę.