10
Adil Nabi
19
9

W 7. minucie Adil Nabi ładnie przymierzył zza pola karnego, ale trafił w słupek. W 33. minucie PAO już nie miał tyle szczęścia. Kosmas Tsilianidis zagrał piłkę w tempo do wbiegającego w pole karne Dimitrisa Manosa, który strzałem w krótki róg pokonał Sokratisa Dioudisa, choć sędzia musiał skorzystać z analizy VAR. W 43. minucie Kostas Giannoulis podwyższył prowadzenie, ale tym razem sędzia dopatrzył się faulu obrońcy OFI i gola nie uznał, w czym pomógł mu znowu VAR.

W 49. minucie Manos po szybkiej kontrze po raz drugi pokonał Dioudisa, ale napastnik musiał czekać na decyzję Athanasiosa Tzilosa, który kolejny raz skorzystał z VAR-u (tym razem chodziło o pozycję spaloną), a po chwili uznał bramkę dla OFI. W 58. minucie było już po zawodach. Manos wykorzystał błąd Giannisa Bouzoukisa, który za lekko zagrał piłkę w stronę bramkarza, po czym odegrał ją do Kosmasa Tsilianidisa, a ten trafił do praktycznie pustej bramki. PAO odpowiedział tylko raz. W 83. minucie debiutujący w barwach "Koniczynek" Juan José Perea wywalczył rzut karny, a z jedenastu metrów do bramki trafił Federico Macheda.