78'
78'
79'
79'

W 27. minucie Dimitris Kourbelis przejął piłkę na czterdziestym metrze i zagrał na lewo do Uffe Becha, który strzałem po ziemi otworzył wynik spotkania. W 29. minucie piłkę dośrodkował z prawego skrzydła Panagiotis Deligannidis, a z kilku metrów do siatki trafił João Figueiredo. PAO znów wyszedł na prowadzenie w 35. minucie. Piłkę zagraną z prawej strony pola karnego przez Tasosa Chatzigiovanisa zablokował Óscar Whalley, ale nie utrzymał jej przy sobie i okazję wykorzystał Federico Macheda, który z bliska trafił do bramki. W 38. minucie w polu karnym gospodarzy ostro atakowany był Figueiredo, a piłka ostatecznie trafiła do Ricardo Vaza, który z dziesięciu metrów pokonał Vasilisa Xenopoulosa. Na przerwę to jednak Panathinaikos schodził prowadząc. W 42. minucie Chatzigiovanis doszedł do ładnej piłki zagranej przez Machede i mocnym strzałem posłał futbolówkę do siatki.

W ostatnich sekundach meczu goście mogli wyrównać, ale rzutu karnego nie wykorzystał Figueiredo, którego strzał wybronił Xenopoulos.

Uffe Bech
Bramka 1:0 27'
Bech
Asystent: Kourbelis
29' 1:1 Bramka
Figueiredo
Asystent: Deligiannidis
João Figueiredo
Federico Macheda
Bramka 2:1 35'
Macheda
38' 2:2 Bramka
Schenkeveld
61' Zmiany
Wchodzi:Vafeas
Schodzi:João Victor
Dimitris Kolovetsios
Żółta kartka 65'
Kolovetsios
65' Żółta kartka
Ricardo Vaz
Ricardo Vaz
66' Zmiany
Schodzi:Bech
78' Zmiany
Wchodzi:Sournakis
Schodzi:Noikokyrakis
Giorgos Sournakis
79' Zmiany
Wchodzi:Mingos
Schodzi:Nabi
Theodoros Mingos
90' +7' Niewykorzystany rzut karny