Bart Schenkeveld
Bramka 1:0 32'
Schenkeveld
Asystent: Emmanouilidis
Dimitris Emmanouilidis dośrodkował piłkę zza pola karnego, a przed bramką doskonale wyszedł do niej Bart Schenkeveld i głową uderzył obok bezradnego Boy'a Watermana.
33' Bramka nieuznana
Sardinero
Do piłki zagranej z głębi pola wyszedł Adrian Sardinero, który po kilkudziesięciometrowym rajdzie znalazł się w sytuacji sam na sam i strzałem po ziemi doprowadził do wyrównania. Niestety dla gości bramka ta nie została ostatecznie uznana. Analiza VAR wykazała pozycję spaloną Hiszpana.
54' Żółta kartka
Vafeas
58' Żółta kartka
Neira
Juan Neira
60' Zmiany
Schodzi:Emmanouilidis
72' Zmiany
Wchodzi:Grivas
Schodzi:Sturgeon
Frixos Grivas
Zmiany 75'
Wchodzi:Villafañez
Schodzi:Maurício
79'
Cantalapiedra
Aitos Cantalapiedra przyjął piłkę od Federico Machedy i z ostrego kąta uderzył w długi róg bramki, ale futbolówka trafiła w słupek.
Żółta kartka 79'
85' Zmiany
Wchodzi:de Guzmán
Schodzi:Giannoulis
Anargyros Kabetsis
Bramka 2:0 86'
Kabetsis
Asystent: Alexandropoulos
Sotiris Alexandropoulos wpadł przebojem w pole karne, ale nie miał pozycji do strzału i odegrał piłkę piętą. Futbolówka trafiła do Anargyrosa Kabetsisa, który z ośmiu metrów trafił do siatki.