71'
71'
90' +3
90' +3

W 36. minucie Andreas Bouchalakis długim podaniem uruchomił na lewym skrzydle Kostasa Tsimikasa, a ten dośrodkował piłkę, która w "szesnastce" trafiła do Miguela Ángela Guerrero, który strzałem w krótki róg otworzył wynik spotkania.

W 56. minucie Juan José Perea w polu karnym trafiony został ręką przez Tsimikasa, ale sędzia po analizie VAR uznał, że sytuacja nie kwalifikowała się na rzut karny. Dwie minuty później na Kolumbijczyka wpadł w polu karnym Ruben Semedo i tym razem arbiter nie miał wątpliwości i wskazał na jedenasty metr. Do rzutu karnego podszedł Federico Macheda, ale jego strzał wyczuł José Sá. Sędzia odgwizdał jednak błąd w ustawieniu golkipera i ukarał go żółtą kartą, ale po konsultacji VAR anulował kartkę, a PAO rozpoczął grę od kornera.

W 88. minucie Yassine Meriah zahaczył w polu karnym Machedę i sędzia podyktował rzut karny. Tym razem do "jedenastki" podszedł Yohan Mollo i egzekwował ją skutecznie.