73'
73'
83'
83'

W 7. minucie Christos Donis trafił w słupek. Siedem minut później pomocnik PAO miał więcej szczęścia, bo przejął piłkę na dwudziestym metrze i strzałem po ziemi trafił w róg bramki. Tuż przed przerwą gospodarze powiększyli swoją przewagę. Ghayas Zahid zagrał długą prostopadłą piłkę do Federico Machedy, który wpadł w pole karne i uderzył w długi róg bramki.

W 61. minucie w polu karnym Giorgos Saramantas zatrzymał piłkę ręką, co musiało być odgwizdane jako przewinienie, a gospodarze zyskali szansę na podwyższenie. Niestety strzał z jedenastu metrów Tasosa Chatzigiovanisa wybronił Jérémy Malherbe . Trzy minuty później PAO jednak dopiął swego i strzelił trzeciego gola. Z prawego skrzydła piłkę wstrzelił Mattias Johansson, a w ślizgiem do bramki trafił Emanuel Insúa.