14
Giorgos Pamlidis
32' Żółta kartka
Bramka (rzut karny) 1:0 33'
Tasos Chatzigiovanis wstrzelił piłkę z prawego skrzydła na drugi słupek do Federico Machedy, który na bramkę uderzył głową, ale strzał ten ramieniem zablokował Manolis Saliakas. Sędzia wskazał na jedenasty metr i ukarał obrońcę czerwoną kartką, ale dopiero po konsultacji z wozem VAR piłka została tam ustawiona, a kartka ostatecznie została zmieniona na żółtą. Do rzutu karnego podszedł Lucas Villafañez i strzałem po ziemi dał gospodarzom prowadzenie.
41' Żółta kartka
Schodzi:Sotiris Alexandropoulos
50'
Dimitris Kourbelis zagrał piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Aitora Cantalapiedry, który w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Lefterisem Choutesiotisem.
Bramka 2:0 59'
Aitor Cantalapiedra przyjął piłkę na prawej stronie pola karnego, po czym jego strzał zablokował Marvin Peersman. Piłka wróciła jednak do hiszpańskiego napastnika, który tym razem wykorzystał wyjście z bramki Lefterisa Choutesiotisa i z ostrego kąta strzelił nad nim wprost do bramki.
60' Zmiany
Schodzi:Dimitris Kourbelis
78'
Po błędzie Dimitris Serpezis na bramkę uderzył Manolis Saliakas, ale trafił w słupek.