86'
86'
89'
89'

W 19. minucie piłka trafiła na skraj pola karnego do Matíasa Castro, który strzałem z woleja pokonał Sokratisa Dioudisa. W 48. minucie PAO wyrównał. Z lewego skrzydła piłkę dośrodkował Emanuel Insúa, a ta odbita głową przez Salimo Syllę trafiła do Giannisa Bouzoukisa, który po rękach bramkarza trafił w krótki róg bramki. W 68. minucie z dystansu uderzył Christos Donis, a piłka odbiła się od rywala i zmierzała do siatki, ale z linii bramkowej wybił ją Sylla. Niestety dla gości nie zrobił tego najlepiej, bo futbolówka trafiła na głowę Dimitrisa Kolovetsiosa, który trafił do siatki. W doliczonym czasie gry goście z Ksanti wywalczyli rzut karny (faul Mavromatisa na Castro). "Jedenastkę" wykorzystał poszkodowany w tej sytuacji Castro.

14' Żółta kartka
Meliopoulos
19' 0:1 Bramka
Bouzoukis
52' Żółta kartka
Kolovetsios
70' Zmiany
Macheda
78' Żółta kartka
Baxevanidis
Dimosthenis Baxevanidis
80' Zmiany
Wchodzi:Sarpong
Schodzi:Brito
86' Zmiany
Wchodzi:Dinis Almeida
Schodzi:Meliopoulos
Zmiany 89'
Wchodzi:Coulibaly
Schodzi:Macheda
90' +2' Żółta kartka
Lisgaras
Christos Lisgaras
Sokratis Dioudis
Żółta kartka 90' +6'
Dioudis
90' +7' 2:2 Bramka (rzut karny)