78'
78'
88'
88'

PAOK był stroną aktywniejszą w ofensywie, ale podobnie jak w pierwszym meczu miał duży problem z przełamaniem defensywy świetnie ustawionego rywala. Ten zaś w 38. minucie nieoczekiwanie wyszedł na prowadzenie. Rabiu Ibrahim zagrał piłkę do Jurija Medveděva, który przepięknym strzałem zza pola karnego pokonał Alexandrosa Pachalakisa.

W drugiej odsłonie PAOK rozpoczął pogoń za wynikiem. W 49. minucie Dimitris Giannoulis dośrodkował futbolówkę z lewego skrzydła, a tuż przed bramką piłkę trącił Dimitris Limnios i ta wpadła do siatki. Kolejna akcja meczu to drugi gol dla salonickiego klubu. W polu karnym piłkę przyjął Rodrigo i zagrał ją na drugą stronę do Karola Świderskiego, a ten bez namysłu uderzył nie do obrony. Niestety dla gospodarzy w 62. minucie po rzucie rożnym piłka trafiła do Wasiła Bożikowa, który zagrał ją w stronę Vernona De Marco, a ten błyskawicznym strzałem zaskoczył Paschalakisa. W 68. minucie PAOK miał szczęście, bo Bożikow wykończył akcję głową, ale trafił w słupek. W 87. minucie PAOK zapewnił sobie zwycięstwo w tym meczu. Po kornerze piłkę zagrał Diego Biseswar, a Dominika Greifa pokonał Dimitris Giannoulis. PAOK wygrał, ale z awansu cieszyli się goście z Bratysławy.