83'
83'
87'
87'

Na pierwszą poważną akcję kibice musieli poczekać do początku drugiego kwadransa meczu. W 16. minucie Diego Biseswar zagrał świetną piłkę do wbiegającego w pole karne Karola Świderskiego, ale Polakowi odskoczyła piłka, a wymuszony strzał został zablokowany. Niestety w pierwszej połowie byłą to jedyna sytuacja, która miała szansę zakończyć się golem.

W 55. minucie strzał Świderskiego z bliskiej odległości wybronił Vasilis Barkas, ale sekundę później André Simões pociągnął za rękę Vieirinhę, co było przewinieniem, za które sędzia podyktował rzut karny. Skutecznie kare wymierzył poszkodowany Portugalczyk. W 71. minucie piłkę po długim podaniu przyjął Marko Livaja i po jej opanowaniu zgrał ją do wbiegającego przed bramkę Petrosa Mantalosa, który z narażeniem zdrowia strzelił na bramkę, ale trafił jedynie w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry błąd Michalisa Bakakisa spowodował błąd Niklasa Hulta, który musiał zatrzymać Akpoma, a to oznaczało dla Szweda wykluczenie z gry.

42' Żółta kartka
Livaja
Marko Livaja
Vieirinha
Bramka (rzut karny) 57'
Vieirinha
64' Zmiany
Wchodzi:Oliveira
Schodzi:Šabanadžović
Nélson Oliveira
65' Żółta kartka
Leo Matos
83' Zmiany
Schodzi:Biseswar
90' +1' Czerwona kartka
Hult
Niklas Hult
Josip Mišić
Żółta kartka 90' +4'
Mišić
90' +5' 2 Żółte > Czerwona kartka