90' +6
90' +6
11'
Livaja
Marko Livaja nie mógł się na prawej stronie urwać rywalom i zdecydował się na strzał z ostrego kąta z dużego dystansu, co jednak zmusiło do wysiłku Živko Živkovicia, który w ostatnim momencie przeniósł piłkę nad poprzeczkę.
Marko Livaja
Sverrir Ingi Ingason
Żółta kartka 12'
Ingason
18' 0:1 Bramka
Szachow
Asystent: Garcia
Na prawej stronie Marko Livaja szybkim podaniem uruchomił Leviego Garcię, który urwał się Adrianowi Nilsenowi Pereirze i zagrał dokładną piłkę do wbiegającego na jedenasty metr Jewhena Szachowa, a ten strzałem nie do obrony otworzył wynik meczu.
Jewhen Szachow
25'
Krmenčík
Po ładnym podaniu Christosa Tzolisa w sytuacji sam na sam znalazł się Michael Krmenčík, który delikatnie tracił piłkę i ta przeszła obok interweniującego Giorgosa Athanasiadisa i zmierzała do siatki. Tuż przed linią bramkową wybił ją jednak Stratos Svarnas.
38' Żółta kartka
Livaja
40' Żółta kartka
Bakakis
Michalis Bakakis
José Crespo
Bramka 1:1 40'
Crespo
Vieirinha wstrzelił piłkę z rzutu wolnego. Pod bramką najlepiej ustawił się Amr Warda, ale jego strzał głową zablokował Giorgos Athanasiadis. Odbita piłka trafiła jednak do Jose Crespo, który z bliska skierował ją do siatki.
Rodrigo
Wchodzi:Rodrigo
Schodzi:Pereira
50' 1:2 Bramka
Helder Lopes dośrodkował piłkę z lewego skrzydła. W polu karnym odbił ją Jose Crespo, ale tak pechowo, że wyszło z tego podanie do Kostasa Galanopoulosa, który z bliska trafił do bramki.
Asystent: Živković
Žiga Laci podał piłkę do Giorgosa Athanasiadisa, który popełnił błąd jak nowicjusz łapiąc piłkę. PAOK dostał tym samym rzut wolny z czternastego metra. Gospodarze rozegrali go doskonale, a do bramki trafił strzałem po ziemi Vieirinha.